0850 255 1 475
Müşteri Destek Hattı
0541 712 02 04
WHATSAPP & GSM
0216 706 36 46
MARMARA BÖLGESİ
İletişim

Polyurea havuz yalıtımı

Havuz betonarme yapısı gereği su kaçağı ve su sızmasına karşı tek başına mukavemet gösteremez. Betonarme üstüne yapılan seramik fayans uygulaması da kesin çözüm üretmemektedir.Havuzlarda içeride bulunan suyun dışarı sızmasını engellemek ve dışardan gelebilecek sızmalara karşıda yalıtım için özel uygulama gerekmektedir.Şüphesiz havuzlarda en garantili su yalıtım ürünü Sprey Polyurea Kaplama uygulamasıdır.

Havuzlarda ülkemizde sıklıkla karşılaşılan su yalıtımı problemlerine ,maliyetli ve uzun zaman alan tadilat yerine Sprey polyurea ile size hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz.

Profosyonel ekibimizin yaptığı keşif doğrultusunda havuzun zemin durumu ve su kapasitesi gibi teknik detaylar analiz edilerek su yalıtımı için en uygun değerlerde malzeme hazırlanır.Yapılacak olan polyurea uygulamanın uzun ömürlü olması için yüzeydeki varsa derz boşlukları ve çatlaklar özel kimyasallarla doldurulur.Yüzeyin kuru,temiz ve uygulamaya hazır olduğu belirlendikten sonra astarlama işlemi yapılır.

Bu işlemden 24 saat sonra Sprey Polyurea uygulaması yapılır.Son olarak özel kimyasal boyalarla boyanır ve kullanıma hazır hale getirilir.Polyurea sprey kaplama uygulaması henüz inşaat halinde olacak bir betonarme havuza yapılacaksa polyurea zemin kaplama sayfasında belirtmiş olduğumuz teknik şartnamemize bakabilirsiniz.

Hali hazırda kullanılan fakat su kaçıran havuzlarda ise öncelikle suyun tahliyesi yapılmalıdır.Daha sonra zeminin kaba temizliğine geçilir uygulamaya engel bütün atıklar alandan bertaraf edilir.Mevcut olan havuzun fayans,mozaik gibi koruyucu kaplamalarında var ise kırık , sökük alanlar tespit edilip gerekli tadilatları yapılır. Daha sonra astar uygulamasına geçilir astar uygulamasının kuruma süresi 12 saattir bu süre zarfında astar uygulanan alanlara giriş yapılamaz.

Astar uygulamasından 1 gün sonra mobil sprey polyurea araçlarımız ile alana gelen uzman uygulayıcı Sprey polyurea ekibi gerekli makine ve basınç ayalarını yaptıktan sonra uygulamaya geçer. Polyurea uygulaması uygulandıktan 3 4 saniye sonra kürlenir ve elastik bir şekil alır.Sprey polyurea uygulamasından sonra ek yersiz tek bir parça ile kaplanan havuzdan suyun kaçabileceği veya yürüyebileceği hiçbir kaçış noktası olmaz.

Sprey polyurea uygulamasının ardından son aşama olarak havuzlara özel ile son kat boya uygulaması gerçekleştirilir.Havuzlarda standart uygulama rengimiz mavi renktir fakat müşteri taleplerine göre ral kataloğundan renk seçimi mümkündür.

E-KATALOG

Bizi daha yakından tanıyarak yaptığımız işe ne kadar hakim olduğumuzu daha iyi görebilirsiniz.

ONLİNE KATALOG.PDF

Firmamız SPPD üyesidir.