0850 255 1 475
Müşteri Destek Hattı
0541 712 02 04
WHATSAPP & GSM
0216 706 36 46
MARMARA BÖLGESİ
İletişim

Uygulama Alanları

teras izolasyonu

Sprey polyurea uygulamasını su sızıntısı olan yada olması muhtemel ıslak mekanlarda tercih ederek su kaçaklarına kalıcı olarak son verebilirsiniz.

Otopark zemin kaplamalarında yada otopark üstlerinde açık mekanlarda zemin kaplama ve su yalıtımı uygulamasını tek bir ürün ile sağlayabilirsiniz.

polyurea havuz yalıtımı

Yüzme havuzlarında , süs havuzlarında Aquapark yada Dinlenme havuzları gibi her türlü alanda tercih edebilirsiniz.Polyurea’nın sıcak ve asidik sulara karşı dayanıklığı yüksektir.

polyurea perde beton su yalıtımı

Perde beton su yalıtımı yapının en kritik bölgelerinden biridir. Yalıtımda polyurea kaplama gibi kaliteli ürünler tercih edilmez ise ileriye dönük ciddi problemler görülmektedir.

polyurea perde beton su yalıtımı

Polyurea uygulaması içme suyu depolarında sorunsuz olarak uygulanabilir. Sürekli olarak su ile temasında deformasyona uğramaz. İçme suyu sertifikası mevcuttur.

Peyzaj Altı Polyurea Kaplama

Peyzaj altından oluşabilecek su sızıntılarını yapınıza (otopark, depo vb.) zarar vermesini önlemek için polyurea sprey uygulamasına güvenebilirsiniz.Polyurea bitki köklerine karşı dayanıklıdır.