0850 255 1 475
Müşteri Destek Hattı
0541 712 02 04
WHATSAPP & GSM
0216 706 36 46
MARMARA BÖLGESİ
İletişim

MARKA HİKAYEMİZ

Marka Hikayemiz, kurucumuz olan Sn.Emre GÜREL’in  ilk adımı olan Gürpol Sprey Yalıtım Sistemleri markasını tescil ettirmesi ile başladı.

Kurulduğumuz günden bu yana değerlerimizden hiçbir ödün vermeden sadece İstanbul değil Türkiye çapında bir polyurea markası olma yolundaki serüvenimize devam ediyoruz.2014 senesinde ufak çaplı bir girişim olarak doğan GÜRPOL markası, bugün sprey yalıtım sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Bu noktaya ulaşmak doğru stratejiler yaratma ve bu stratejilerin ışığında başarılı aksiyonları alabilmenin getirisidir. Yolculuğumuzda meydana getirdiklerimiz, bizi tercih eden projelerin değerini artırırken, eş zamanlı olarak zihinlerdeki GÜRPOL algısına da katkıda bulunmuştur. Böylece her zaman en iyiyi sunmanın yükü omuzlarımıza yüklenmiştir.

Bu yükün bilincinde bir marka olarak müşterilerimizi her daim memnun etmek için modern değerler ışığında yürümeye devam edeceğiz.GÜRPOL’ün marka bilincine, marka değerlerine katkıda bulunan herkese çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Emre GÜREL
Yönetim Kurulu Başkanı

RAKAMLAR İLE GÜRPOL

Kurumsal kimliğimiz profesyonel ekibimiz ile kısa sürede büyük projelerde çözüm ortağı olarak yer aldık…

0+
Mertekare alan
0+
Proje
0+
Polyurea
0+
Astar