Sertifikalı Sistem
İçme suyu sertifikalı uygulama
Garanti Belgeli
5 Yıl Garanti
%100 Çözüm
Kesin Sonuç
İletişim

Polyurea Zemin Kaplama

Sprey polyurea kaplama uygulaması olağanüstü koruyucu bir kaplama sistemidir. Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır. Yoğun yaya trafiğinden doğan, aşınmaya karşı mukavemet ve su geçirimsizlik aranan özelliklerin içinde en öne çıkanlarıdır.

Firmamızın kullanmış olduğu saf polyurea uygulaması yapılan zemin kaplama uygulamasında uygulama yapılan alanlar yağ, benzin ve diğer pek çok aşındırıcı maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve su geçirmezdir. Saf Polyurea zemin kaplama sistemleri özellikle yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi endüstriyel ortamlarda tercih edilen en iyi zemin kaplama uygulamasıdır.

Sprey Polyurea Kaplama harici başka hiçbir ürün müşteriye daha elastik ve yaratıcı bir imkan sunamamaktadır.Zemin kaplama uygulamalarında  renklerin ve fikirlerin sınırsız olması, üstün su yalıtımı tüketicilerin bu ürünü seçmelerinin en önemli nedenlerinden biridir. Saf Polyurea kaplamaları sprey olarak uygulanır ve benzersiz bir sonuç ortaya çıkar. Ortaya çıkan yapı; % 100  su yalıtımı, mükemmel zemin kaplaması ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Polyurea zemin kaplama uygulaması son 5 sene içerisinde en çok tercih edilen ürün olmuştur.Şüphesiz en büyük sebeplerden bir uygulamanın hızlıca kuruması ve yapılan alanların anında kullanıma açılmasıdır. Spreymax polyurea ile yapılan zemin kaplama uygulamalarında kırım döküm söküm vs. gibi uğraştırıcı uygulamalar yapılmadan hızlıca uygulanır ve dakikalar içerisinde araç ve yaya trafiğine açılabilir. Polyurea ile yapılan zemin kaplamaları %400 esnek olur , kırılma ve çatlama yapmaz.B2 sınıfı alev yürütmezdir.

Sprey Polyurea zemin kaplama uygulaması otomotiv sektörü, endüstriyel alanlar, kimya, gıda, ilaç fabrikalarında, otopark üstü alanlarda, uçak hangarı, büyük baş hayvan barınakları, depolar, araç kasa kaplamaları gibi mekanik dayanım isteyen alanlarda güvenle kullanılabilir.Ayrıca saf polyurea uygulaması minimum 20 – 25 yıldan fazla kullanabileceğiniz gibi son kat uygulaması ile de ral kataloğundan istenilen tüm renkler uygulanabilir.

İletişim Bilgilerimiz

Uygulamalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Gsm : 0541 712 02 04
Mail : info@gurpol.com

UYGULAMA ALANLARI

sprey polyurea açık teras su yalıtımı
sprey polyurea zemin kaplama
perde beton polyurea su yalıtımı uygulaması
havuz su yalıtımı